حضور شرکت CoSoSys به عنوان ارائه دهنده
راهکار سازمانی جلوگیری از نشت اطلاعات در جدول گارتنر 2017

مکعب گارتنر 2017

بسیار خرسندیم از اعلام این خبر که Endpoint Protector در لیست گزارش گارتنر 2017 برای پیشگیری از نشت اطلاعات اضافه شد.
شرکت ها بر اساس توانایی اجرایی و دید کلی ارزیابی شده اند. این دو بعد شامل معیارهایی مانند محصول و یا خدمات، موفقیت کلی، قیمت گذاری/ فروش، بازار اجرایی، تجربه مشتری، نوآوری و سایر جنبه های کسب و کار و فنی است. همه معیارها به تفصیل در این گزارش آمده است.
معتقدیم یکی از عواملی که موجب ورود ما به گزارش گارتنر شد، توانایی در کمک به حفاظت داده های سازمان ها در برابر نشت و سرقت اطلاعات در ویندوز، Mac OS و لینوکس از طریق پشتیبانی پرینترها، سرورها و زیرساخت های دسکتاپ مجازی یا VDI و Thin Client ها بوده است. همچنین معتقدیم که کاربری آسان محصول DLP و خدمات به مشتریان کمک بزرگی برای ورود به این گزارش بوده است.
کنسول مدیریتی کاربر پسند جزو اولویت اول برای ما به عنوان بخشی از تلاش ها جهت کاهش کار مدیران به منظور تامین امنیت داده است، که کار بسیار دشواری است. همچنین پشتیبانی چند جانبه، اساسی ترین هدف توسعه محصول ماست که حفاظت از اطلاعات محرمانه در مقابل نشت اطلاعات و سرقت در تمامی ایستگاه های کاری را به ارمغان می آورد و از نقاط ضعف آنها جلوگیری می کند.
علاوه بر موقعیت شرکت ها با نقاط قوت و هشدار، گزارش گارتنر دید جالبی در مورد بازار DLP، چگونگی تکامل و بازیگران اصلی بازار را به خوانندگان می دهد و همچنین چگونگی رسیدن به DLP به عنوان فناوری و استتراتژی بیان می شود.
برای کسب و کارهای کوچک و سازمان های بزرگی که به DLP اعتقاد ندارند و هنوز آن را دردسری جدید و یا دروغی خیلی بزرگ می دانند، بهتر است بدانند که گزینه های متنوعی در سال های اخیر به وجود آمده اند. قابلیت های DLP ها قوی تر و کم زحمت تر شده است و صرف نظر از زیر ساخت های شما، اهداف، منابع و .... شما می توانید از میان طیف گسترده ایی از مدل های پیاده سازی، سخت افزاری، مجازی، ابری و ... محصولات مختص DLP و انواع خدمات مختلف را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید.

جدول گارتنر 2017 (Gartner Magic Quadrant)


ورود به صفحه محصول