IPSwitch Whatsup Gold برترین برنامه مانیتورینگ از نگاه کاربران

IPSwitch Whatsup Gold برترین برنامه مانیتورینگ از نگاه کاربران

IPSwitch Whatsup Gold برترین برنامه مانیتورینگ از نگاه کاربران

شرکت Ipswitch، ارائه دهنده نرم افزار مدیریت شبکه ( آسان برای امتحان، خرید و استفاده) ، اعلام نمود که جایزه بخش تست، نظارت و مراقبت شبکه، از سوی مردم در NetworkWorld Asia 2016  را بدست آورده است. Ipswitch این جایزه را برای WhatsUp Gold، نرم افزار نظارت شبکه و برنامه خود به دست آورده است که این نرم افزار به تیم IT برای کشف، تجسم، عیب یابی و نظارت شبکه، سرورها، ماشین های مجازی و برنامه های کاربردی کمک می نماید.

جایزه در تاریخ 27 اکتبر در هتل ماریوت پلازا سنگاپور و در طی مراسمی اهدا گردید. این جایزه بر اساس رای خوانندگان مجله NetworkWorld Asia و همچنین کاربران پرتال آنلاین Security Asia و Storage Asia اهدا گردیده است. نزدیک به 300 کاربر رای داده اند که شامل طیف وسیعی از گروه ها می باشند مانند فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات که تاثیر زیادی بر روی سازمان های استفاده کننده در سال 2016 داشته اند.

Victor Ng سردبیر NetworkWorld Asia و مدیر تحریریه گروه Questex Asia گفت:
” همانگونه که گرایش هایی مانند پویایی سازمانی، اتصالات درون سازمانی، اینترنت اشیا و Big Data تاثیر بسزایی بر روی سازمان های منطقه گذاشته است، نیاز به نظارت بصری، عیب یابی و محافظت از شبکه و برنامه های کاربردی امری بسیار حیاتی محسوب می شود. راه حل هایی مانند WhatsUp Gold برای تیم IT یک آسودگی خاطر در خصوص زیر ساخت شبکه، برنامه های کاربردی و اطلاعات فراهم می آورد.”

Alessandro porro معاون ارشد APAC و فروش بین الملل Ipswitch گفت: ” ما بسیار مفتخر هستیم که این جایزه را ازNetworkWorld Asia  دریافت نموده ایم. این جایزه عملکرد ما در نظارت شبکه را مشخص می نماید. همانگونه که صنعت IT در مسیر تکامل قدم بر میدارد، ما راه حل هایی را ارائه می دهیم تا نیاز متخصصان IT را پاسخ دهد و باعث بهبود آن ها در کارهایشان شود. من می خواهم به تیم خود در خصوص تلاششان برای ایجاد و ارائه یک پلتفرم نظارت شبکه موفق، تبریک بگویم و امیدوارم بتوانیم فراتر از انتظارات مشتریان خود عمل نماییم.”

مطالب مشابه:  حمله تزریق SQL  چیست؟

آخرین نسخه نرم افزار – Ipswitch WhatsUp Gold 2017، که در جولای 2016 ارائه شد – به تیم های IT کمک می کند تا بتوانند با استفاده از یک نرم افزار انعطاف پذیر یک دید جامع و کلی از کل شبکه خود داشته باشند و بتوانند محیط های ترکیبی پیچیده امروزی خود را مدیریت نمایند. WhatsUp Gold 2017 تیم های IT را قادر می سازد تا محیط IT خود را با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته، تجسم بصری بخشیده و همزمان با استفاده از یک لایسنس نرم افزار Ipswitch، کل محیط سازمانی خود را مدیریت نمایند.

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Main Menu x
X