Safetica 9.9

Safetica 9.9

Safetica 9.9

امنیت یا کار بی وقفه؟ با Safetica 9.9 هر دو را دریافت می کنید.

جلوگیری از نشت اطلاعات با Safetica

جلوگیری از نشت اطلاعات

Safetica 9.9 : تعادل سالم بین امنیت شدید و تجربه کاربری دلپذیر همیشه در اولویت Safetica بوده. با آخرین نسخه Safetica، خط مشی های مسدود کردن DLP لزوما کار کاربران را قطع نمی کند، زیرا مدیر می تواند به کاربران معتمد اجازه دهد خط مشی های DLP را نادیده بگیرند و اقدامات مورد نظر خود را بدون درخواست کمک انجام دهند.

safetica

چنین رویدادهایی رکورد می شوند و به راحتی قابل بررسی هستند. با تشکر از نظرات کاربران، مدیر می تواند زمینه وقایع را با وضوح بیشتری درک کند.

safetica

لغو کاربر می تواند برای هر خط مشی پیکربندی شود، به شما این امکان را می دهد که کنترل کنید در کدام موقعیت ها و به کاربران باید این انعطاف پذیری داده شود.

چه زمانی اسکن محتوای پرونده مورد نیاز است و چه زمانی لازم نیست

وقتی کاربران شما به طور مکرر با اطلاعات حساس کار می کنند و می دانید که آنها این کار را به روشی ایمن انجام می دهند، هیچ دلیلی وجود ندارد که DLP سرعت کار خود را کم کند.

با نسخه جدید Safetica، به سادگی سیاست “اجازه” اولویت اصلی ایجاد کنید که عملیات، مکان ها و کاربران ایمن را توصیف می کند. Safetica اسکن پرونده را برای چنین رویدادهایی متوقف می کند و به کاربران امکان کار با سرعت کامل را می دهد. به همین راحتی.

بارگذاری اطلاعات را در بخش های خارج از شرک کنترل کنید

چه از Git برای مدیریت کد منبع استفاده کنید و چه به عنوان سیستم نسخه سند، Safetica اکنون می تواند به کاربران شما کمک کند تا با Git ایمن کار کنند. کار با مخازن شرکت 100٪ بدون وقفه باقی مانده است، اما شما می توانید به راحتی از فشار دادن تغییرات و داده های کاربران به مخازن غیر شرکتی جلوگیری کنید.

مطالب مشابه:  5 راه برای افزایش آگاهی سایبری سازمان شما

Safetica

بهبود عملکرد و امنیت
طبق معمول، نسخه جدید با ده ها بهینه سازی و رفع اشکال همراه است، این بار بر عملکرد باطن و کار سریعتر با رکوردها در کنسول مدیریت Safetica و WebSafetica متمرکز شده است.

کاربران Safetica Mobile مطمئناً از افزایش امنیت گواهینامه های جدید iOS ما استقبال می کنند.

اعلام بتا عمومی Safetica 9.10 با OCR!
برای اولین بار، ما در دسترس بودن نسخه بتا عمومی برای نسخه آینده Safetica 9.10 هستیم. این شامل تشخیص نوری شخصیت (OCR) و فناوری بازرسی محتوای کاملاً جدید است.

OCR به شما این امکان را می دهد اسناد PDF و پرونده‌های تصویری اسکن شده را مورد بازرسی قرار دهید و از آنها همانند سایر اسناد محافظت کنید. با استفاده از فناوری جدید بازرسی محتوا، همچنین کنترل بهتری در مورد پرونده هایی که باید بررسی شوند و لیست گسترده ای از انواع پرونده های پشتیبانی شده، به دست می آورید.

ما قبلاً نسخه بتا را کاملاً آزمایش کرده ایم اما می خواهیم عملکرد واقعی آن را در محیط های متغیرتر تأیید کنیم. وقتی 100٪ اطمینان پیدا کردیم که همه چیز بدون نقص کار می کند، Safetica 9.10 را در دسترس همه مشتریان قرار خواهیم داد.

اگر می خواهید به نسخه بتا عمومی Safetica 9.10 با OCR دسترسی پیدا کنید، لطفا از طریق شرکت ارتباط امن درخواست خود را ارسال کنید.

 

برای دریافت نسخه آزمایشی اینجا کلیک کنید

منبع : Safetica

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Main Menu x
X