همایش تخصصی بانکداری ایمن

همایش تخصصی بانکداری ایمن

همایش تخصصی بانکداری ایمن

همایش تخصصی بانکداری ایمن : همایش تخصصی ویژه بانک ها با موضوع کلاهبرداری بانکی و بانکداری ایمن توسط شرکت ارتباط امن و کسپرسکی برگزار گردید.
به گزارش افتانا (پایگاه خبری امنیت فناوری اطلاعات)، در این سمینار، حاضران با تهدیدات رو به رشد که پلتفرم های اینترنتی، بانکداری مجازی و موبایل را مورد حمله قرار می دهند و همچنین تکنیک های محافظت در برابر چنین حمله هایی آشنا شدند.

بر اساس این گزارش، اهداف برگزاری این میزگرد، معرفی و آموزش جدیدترین روشهای حمله به پلتفرم های موبایل و اینترنت، معرفی و آموزش جدیدترین روش ابداعی توسط شرکت کسپرسکی برای مقابله با حملات به سرویسهای هوشمند امنیتی، آشنایی و مذاکره با مدیران ارشد بانک‌های دیگر به منظور درک و شناخت حملات و تهدیدهای گوناگون که در سایر بانک‌ها تجربه شده و روشهای مقابله با آنها وکارگاه عملی پیاده سازی حملات کلاهبرداری اینترنتی و مقابله با آن ها به صورت کاربردی بود.

این اهداف در قالب موضوعاتی چون تهدیدات بانکداری اینترنتی و موبایل، نرم افزار جلوگیری از کلاه برداری کسپرسکی، سرویس هوشمند تهدیدات کسپرسکی و پیاده سازی حملات کلاه برداری برای تهدیدات بانکداری اینترنتی و موبایل به بحث و بررسی قرار گرفت.

قابل ذکر است این سمینار تخصصی که در محل همایش های وزارت امور خارجه برگزار گردید، مدیران ارشد و فناوری اطلاعات بیش از پنجاه بانک و موسسه مالی حضور داشتند و به بحث و تبادل نظر پرداختند.علاقمندان به آشنایی بیشتر با راهکارهای اختصاصی کسپرسکی در زمینه مبارزه با کلاهبرداری های اینترنتی و حفاظت مشتریان می توانند با شرکت ارتباط امن از طریق info@ertebateamn.com ارتباط حاصل نمایند.

مطالب مشابه:  برترین آنتی ویروس 2015 جهان

برای دریافت نسخه آزمایشی اینجا کلیک کنید

منبع : افتانا

افزودن دیدگاه جدید

دیدگاه های شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Main Menu x
X